Annetamine

Armas annetaja, tere tulemast! Meil on hea meel, et oled siia lehele jõudnud!

Oleme väga tänulikud peredele vajalike riiete, mänguasjade, turvavarustuse, mööbli jm eest. Kui soovid lasterikkaid peresid toetada, võta palun ühendust: tallinnsuurpereklubi@gmail.com.

  1. aastal kogume rahalisi toetusi Suurperede Klubile külmseadmega kaubiku soetamiseks. MTÜl puudub sõiduvahend ja täna sõltume rendikaubikutest ning nende kättesaadavusest vajalikul ajal. Klubi kaubik muudaks iganädalase toiduabi vahendamise ning suuremate annetuste/mööbliesemete transportimise kättesaadavamaks ning võimaldaks säästa rendikuludelt.

PANGAREKVISIIDID:

  • Annetuse saaja: MTÜ Tallinna Suurperede Klubi
  • Kontonumber: EE357700771005170895 

 

Annetuste kogumisel lähtume annetuste kogumise heast tavast, mis on täispikkuses leitav siit: https://heakodanik.ee/annetuste-kogumise-hea-tava/ ning kokkuvõtlikult:

  1.       Info annetuse koguja – MTÜ TALLINNA SUURPEREDE KLUBI – kohta on kergesti leitav meie kodulehe https://www.suurpereklubi.ee/ kaudu.
  2.       Annetuse kogumise eesmärk: 2023. aastal on esimene suurem eesmärk, milleks annetusi kogume, MTÜ-le oma külmseadmega sõiduvahendi soetamine, millega toitu ja annetatud mööblit või riideid transportida pereklubisse ja edasi meie lasterikaste liikmesperedeni.

Soovime koguda ~35 000 eurot. Külmseadmega kaubiku abil saame külmaahelat katkestamata ja rendisõiduvahenditest sõltumata toidukaupa koguda ja liikmesperedele sellest toidukaste komplekteerida.

  1.       Annetamine on vabatahtlik! Oleme igasuguse toetuse eest väga tänulikud. Lisaküsimuste korral kirjuta tallinnsuurpereklubi@gmail.com.
  2.       Annetuste kogumise abil saame toetada oma liikmesperesid – peresid, kus on kasvamas vähemalt kolm last. Liikmesperedel on õigus privaatsusele ja infot nende kohta ühepoolselt ei avaldata.
  3.       Annetustena kogutud raha kasutatakse heaperemehelikult, sihipäraselt ja otstarbekalt.
  4.       Annetuse kasutamisest ning sellega saavutatud tulemustest antakse aru meie kodulehel ja võimalusel otse annetajale.